Panoramy miast w naszych mieszkaniach.

wtorek, 31 Październik 2017

Wygląd naszych mieszkań zależy od indywidualnego naszego podejścia do wystroju, zainteresowań, stylu jaki lubimy. Coraz częściej korzystamy z różnych możliwości technicznych, które sprawiają, iż nasze pomieszczenia mieszkalne wyglądają indywidualnie zgodnie z naszymi własnymi oczekiwaniami. Właśnie, aby mieć tę indywidualność, decydujemy się na zastosowanie różnego rodzaju grafiki, która nadaje naszemu otoczeniu pełnie indywidualności.

Otagowano: , ,

Wygląd naszych mieszkań.

sobota, 30 Wrzesień 2017

Często rozważając, jak ma wyglądać nasze mieszkanie, co w nim zmienić, zastanawiamy się, jakie elementy byłyby dobrym rozwiązaniem, aby stało się ono po pierwsze nowocześniejsze, bardziej przestronne, jaśniejsze i ciekawsze.

Panele kuchenne ze szkła

Panele kuchenne ze szkła.

czwartek, 31 Sierpień 2017

Nasze kuchnie mogą dzisiaj wyglądać tak, jak sobie tego chcemy, mogą być wyposażone w takie urządzenia, jakie sobie sami życzymy. Nie ma tutaj dzisiaj wielkich ograniczeń, chyba że objętościowych.

Lustra na wymiar – dlaczego właśnie one.

poniedziałek, 31 Lipiec 2017

Decydując się na konkretny wystrój naszych pomieszczeń, a w szczególności naszych łazienek musimy podjąć decyzje co do lustra, jakie ma się u nas znaleźć. Mamy obecnie duży wybór różnego rodzaju rozwiązań, które mogą zostać zastosowane, jednak chyba najlepszym rozwiązaniem w przypadku luster jest niekupowanie gotowego lustra, ale wybrane lustra na wymiar.

Szklane drzwi przesuwne - zalety tego rozwiązania.

Niejednokrotnie przy montowaniu drzwi wewnętrznych w naszych mieszkaniach, domach czy biurach napotykamy problem dotyczący miejsca na drzwi ze skrzydłem. Szkoda nam miejsca na otwieranie drzwi lub po prostu nie ma takiego miejsca. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem jest zamontowanie szklanych drzwi przesuwanych.

Jak rozjaśnić nasze pomieszczenia.

W naszych pomieszczeniach, szczególnie w starszym budownictwie borykamy się z problem małych i ciemnych pomieszczeń. Często pomimo dostatecznej ilości okiem mamy problem z dostarczeniem do nich odpowiedniej ilości światła. Niestety często sami wybierając nie odpowiednie metody aranżacji naszych wnętrze, działamy odwrotnie od zamierzonego celu.

Szkło z grafiką do kuchni.

Szkło z grafiką do kuchni.

piątek, 28 Kwiecień 2017

Przy projektowaniu nowej kuchni lub remoncie starej często zastanawiamy się nad tym, jak mają wyglądać nasze panele kuchenne ze szkła. Rozważamy wiele możliwości, jednak coraz częściej decydujemy się na szkło z indywidualna grafiką. Takie rozwiązanie ma oczywiście swoich zwolenników, jak i przeciwników, jednak trzeba przyznać, że tak przygotowane panele kuchenne mają w sobie pewną indywidualność.

Balustrady szklane na naszych tarasach, balkonach.

Każdy przy budowie swojego domu, zagospodarowania swojej przestrzeni na tarasie czy balkonie rozważa jaką technologię zastosować przy montowaniu balustrad. Obecnie oraz częściej montowanie są balustrady ze stali nierdzewnej z wypełnieniem szklanym. Te balustrady szklane wypychają inne stosowane do tej pory materiały takie jak drewno czy cegłę lub same metalowe balustrady. Oczywiście wynika to ze zmiany

Łazienkowe lustra podświetlane.

Łazienkowe lustra podświetlane.

poniedziałek, 27 Luty 2017

W naszych łazienkach czasami mamy problem z odpowiednim oświetleniem, które pozwalałoby nam odpowiednio przeglądać się w naszych lustrach łazienkowych. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest zamontowanie w naszej łazience odpowiedniego lustra podświetlanego, które każdego dnia będzie eksponować kobiece piękno i nie tylko. Obecnie lustra z podświetleniem mogą być wykonywane idealnie pod wymiar, jaki potrzebujemy, a możliwość dobrania

DO GÓRY